Top Bar Message Display a message at t
Coben

Harlan Coben i jego wciągające powieści sensacyjne. Co czytać w 2021?

Harlan Coben i jego wciągające powieści sensacyjne. Przeczytałem prawie wszystko co ten pisarz napisał i spokojnie mogę polecić jakąkolwiek jego książkę. Coben ma wyjątkowo lekkie pióro. Nie są to wymagające pozycje ale w pozytywnym sensie. Czyta się jego dzieła po prostu bardzo płynnie. W zasadzie każdą książkę kończyłem z myślą “to już koniec?”.

Coben wart polecenia

Pochłaniałem je jakbym jadł pyszne malutkie ciasteczka. Bez zastanowienia. Polecam jego książki na bardzo niezobowiązujące okresy. Nie musisz się skupiać i składać każde zdanie po trzy razy. Mi szczególnie spodobał się cykl z  Myronem Bolitarem. Uwielbiam gdy mogę spędzić więcej czasu z danym bohaterem. A jest on wyjątkowo ciekawy tak samo jak ciekawe są inne postacie w tym cyklu. Każda z książek to zamknięta historia sensacyjna z tym, że masz mnóstwo powiązań wątków pobocznych w ramach wszystkich książek wchodzących w skład tego cyklu.

Myśli na wiatraku – wyjaśnienie

Blog przeniósł się z innej strony (ThiDoIn). Nie mam sił ani czasu grzebać w zdjęciach i ustawiać nowe bez znaku wodnego. Niemniej oznajmiam, że zarówno zdjęcia, jak i filmy a tym bardziej słowo pisane na tym blogu podróżniczym w całości należą do mnie.

Czuję, że znalazłem ostateczną przystań dla tej części mojego życia, którą chciałbym opisać. Myśli na wiatraku to dobra nazwa odzwierciedlająca moje życie. Pewien chaos i niekonsekwencję. Na szczęście czasem w życiu znajdę czas na zobaczenie jakiejś ciekawej atrakcji turystycznej i czasem (ale rzadziej niż bym chciał) opiszę to na tym blogu podróżniczym. Prowadzę jednoczenie stronę na której umieszczam recenzję filmów (ale też i oceniam seriale). Zapraszam! (link).